Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Zadanie 8 w ramach modułu 2 Power III

Na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska (WBiIŚ) zostanie uruchomiony szereg zajęć dodatkowych dla studentów, których celem jest przede wszystkim rozwój praktycznych kompetencji zawodowych, a także oczekiwaniami pracodawców, kompetencji analitycznych i informatycznych. Zajęcia te będą okazją do uzupełnienia wiedzy teoretycznej zdobywanej na zajęciach o umiejętności praktyczne. Dodatkowo istotnym elementem będzie zdobycie umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, współpraca w grupie i kreatywność, które są nie mniej ważne niż kompetencje zawodowe.

Planowane są następujące działania podnoszące kompetencje studentów na WBiIŚ:

1)Warsztaty praktyczne kształcące kompetencje:

• Projekt zagospodarowania wód opadowych dla projektowanego osiedla (którego celem jest wykonanie projektu koncepcyjnego prośrodowiskowego systemu gospodarowania wodami opadowymi na osiedlu mieszkaniowym, umożliwiającego ochronę przed podtopieniami, suszą oraz kształtowanie wielofunkcyjnej przestrzeni wspierającej usługi ekosystemowe).
    • Wykorzystanie aplikacji typu BIM wspomagających projektowanie (50-godzinne warsztaty praktyczne).

2) certyfikowane szkolenia:

• Revit Architecture (praca w programie Revit Architecture, w tym przygotowania modelu 3D, dokumentacji wraz z opisami, wymiany danych z programami AutoCAD),
  • Revit Architecture/MEP (wprowadzenie do projektowania instalacji sanitarnych, tworzenie dokumentacji projektowej, wizualizacja projektu),
  • Bezzałogowe Statki Powietrzne (szkolenie na operatora BSP, szkolenie z przetwarzania danych)

Harmonogramy szkoleń

Ogłoszenia o naborach na szkolenia

Sierpień 2023: Wykorzystywanie aplikacji typu BIM wspomagających projektowanie

Archiwum:
Projekt zagospodarowania wód opadowych dla projektowanego osiedla – Rekrutacja przedłużona
Projekt zagospodarowania wód opadowych dla projektowanego osiedla – 13.02.2023
Projekt zagospodarowania wód opadowych dla projektowanego osiedla – edycja 2

Projekt zagospodarowania wód opadowych dla projektowanego osiedlaPobierz