Szkolenie podnoszące kompetencje studentów i studentek
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
na kierunku budownictwo
w ramach zadania 8
projektu nr POWR.03.05.00-00-ZR14/18
pn. „Zintegrowany Program Rozwoju SGGW na rzecz Rozwoju Regionalnego”
Zajęcia warsztatowe „Revit Architecture”
Opis szkolenia:
Szkolenie z obsługi oprogramowania „Revit Architecture” na poziomie podstawowym prowadzone będzie w formie zajęć zdalnych przez firmę Krzysztof Knapik GRUPA4BIM. Uczestnicy zajęć uzyskają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz nabycie kompetencji i umiejętności objętych szkoleniem, tzn. podstaw pracy w programie Revit Architecture, w tym przygotowania modelu 3D, dokumentacji wraz z opisami, wymiany danych z programami AutoCAD oraz 3ds Max/3ds Max Design, wykonywania wizualizacji modelu.
Grupa docelowa:
studenci i studentki czterech ostatnich semestrów studiów I stopnia i II stopnia kierunku budownictwo na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW.
Czas trwania i miejsce szkolenia:
Zajęcia zrealizowane zostaną w wymiarze 24 godzin lekcyjnych, a ich harmonogram zostanie podany bezpośrednio po zakończeniu procesu rekrutacji i podpisaniu umów uczestnictwa.
Koordynatorem wydziałowym szkolenia jest
dr inż. Adam Krajewski
Instytut Inżynierii Środowiska
Katedra Inżynierii Wodnej i Geologii Stosowanej
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
budynek nr 33, pokój nr 101
email: adam_krajewski1@sggw.edu.pl
Aby wziąć udział w szkoleniu należy dopełnić niezbędnych formalności tj:
- zapoznać się z „regulaminem naboru na szkolenia”;
- pobrać i wypełnić „Formularz danych osobowych” (załącznik 1);
- pobrać i wypełnić „Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru” (załącznik 2);
- pobrać i wypełnić „Oświadczenie uczestnika projektu POWER” (załącznik 3);
- zapoznać się z zapisami „umowy udziału w projekcie”.
Formularze ww. dokumentów dostępne są na stronie internetowej projektu pod adresem: http://projektregionalny.sggw.pl/modul-2/wydzial-budownictwa-i-inzynierii-srodowiska/
Wypełnione dokumenty rekrutacyjne proszę przesłać na następujące adresy e-mail:
– do koordynatora wydziałowego (adam_krajewski1@sggw.edu.pl)
– do wiadomości Pana Macieja Czubińskiego z Biura Projektów Strukturalnych i Transferu Technologii (maciej_czubinski@sggw.edu.pl).
Rejestracja kandydatów na zajęcia prowadzona będzie do dnia 23 kwietnia 2021 r. do godz. 12:00. Pytania w sprawie szczegółów należy kierować mailowo do koordynatora.
Lista zakwalifikowanych uczestników szkoleń opracowana zostanie w oparciu o kryteria rekrutacji obejmujące: średnią ocen uzyskanych w ostatnim roku akademickim 0-6 pkt, liczbę aktywności prorozwojowych w ostatnim roku kalendarzowym (szkolenia, kursy, konferencje, konkursy naukowe, koła zainteresowań itp.) – po 0,5 pkt za każde, nie więcej niż 5 pkt, orzeczoną niepełnosprawność tak 2 pkt / nie 0 pkt.
Na podstawie złożonych dokumentów (wraz z załącznikami, które są potrzebne dla dokumentowania dodatkowych aktywności lub niepełnosprawności) zostanie przygotowana lista rankingowa osób zakwalifikowanych na szkolenia.
Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie proszę o dostarczenie oryginalnych dokumentów rekrutacyjnych do koordynatora wydziałowego w celu podpisania umowy szkoleniowej – dr inż. Adam Krajewski, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, budynek nr 33, pokój nr 101.
Uwaga:
Liczba uczestników zajęć jest ograniczona.
W przypadku osób, które uczestniczyły już w jednej formie wsparcia oferowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i chciałyby dodatkowo przystąpić do szkolenia pierwszeństwo będą miały osoby, które nie uczestniczyły w żadnej formie wsparcia.